לקוחות ממליצים

המלצה לעוזרת בית
אילנה ברשטיין מהרצליה:

זה כבר למעלה משנתיים שאני נהנת מהשירות המדהים של חברת נקי נקי עוזרות בית. אני כל כך מרוצה מ"השידוך" הנפלא ביני לבין יוליה העוזרת, היא באמת בחורה מקסימה. חשוב לי לכתוב מילים אילו כי אני בטוחה שכל מי שיזמין עוזרת בית דרכם, יהיה מאוד מרוצה! בהצלחה.

אילנה ברשטייןMyCompany

המלצה לעוזרת בית

שרון לב מתל אביב:

לפני שיצרתי קשר עם חברת "נקי נקי עוזרות בית" היו לי כמה חוויות לא נעימות עם עוזרות בית ששכרתי באופן פרטי. אומנם כאן זה לא המקום לפרט אבל אני יכולה לומר שהנסיון שעברתי איתן היא ממש לא מוצלח בלשון המעטה. לשמחתי קבלתי המלצה מחברה ששכרה את שרותם של "נקי נקי עוזרות בית", אומנם בהתחלה הייתי קצת סקפטית אבל הייתי חייבת עוזרת בית בדחיפות לפני פסח. חשבתי לעצמי שהשכור את שרותיה רק לחג אבל להפתעתי הרבה פשוט התאהבתי בעוזרת! היא פשוט עושה את החיים שלי הרבה יותר טובים. העבודה שלה מקצועית, איכותית ומהירה היא ממש כמו בת בית אצלי ועל כך אני מודה לחברת "נקי נקי עוזרות בית" וממליצה עליהם בחום.

שרון לבCEOYourCompany

המלצה לעוזרת בית

איילה גונן מרמת השרון:

הגעתי לאתר של חברת "נקי ניק עוזרות בית" דרך חיפוש שעשיתי בגוגל. האתר שידר לי משהו מקצועי והחלטתי לעשות ניסיון והזמנתי עוזר בית ליום חמישי. אני חייבת לציין שהופתעתי לטובה מהעוזרת ענבל שעשתה עבודה מעולה ועם חיוך. אני ממליצה בחום על חברת "נקי נקי עוזרות בית" לכל מי שרוצא קצת שקט ומנוחה. תודה לכם.

שרון לבCEOYourCompany

obdo בניית אתרים | קידום אתרים